TR/0603FA2.5A
  • 1
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 32 VAC
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 2.5 A
Fuse Type : Fast Blow
Series : 0603FA
Voltage Rating DC : 24 VDC